Logotyp eshopu bodee.cz

Vítáme vás na stránkách bodee.cz

Vítáme vás na našich stránkách bodee.cz, navazujících na příběh, který se započal v červnu roku 2019. Jsme dva obyčejní kluci, přátelé, tátové, kteří měli nápad rozjet vlastní byznys, jenž by se stal naší vášní a přinášel lidem něco pozitivního.

Štěstí se na nás usmálo na jaře roku 2019, kdy přišla zajímavá nabídka, převzít zdravou výživu v Ostravě – Porubě. Cítili jsme že tohle je správná cesta, kterou se chceme vydat v našem podnikání. Zdravá strava nás vždy zajímala a vnímali jsme, že se o ni zajímá čím dál více lidí. Vždyť my jsme to, co jíme.

Domluvili jsme podmínky převzetí prodejny s bývalou zakladatelkou (jíž patří velký dík, protože odvedla kus dobré práce). Následovala spousta organizačních záležitostí a vyřizování, ale během 2 měsíců jsme byli plně připraveni převzít štafetu a vdechnout tak prodejně vlastní knowhow.

Od 1.8.2019 provozujeme prodejnu zdravé výživy pod názvem boDee – s námi zdravě v Ostravě – Porubě na náměstí Antonie Bejdové, které místní znají jako Duha. První 2 měsíce nebyly snadné, ovšem co nás nezabilo, to nás posílilo a velmi brzy se vše začalo dobře vyvíjet. Lidé naši prodejnu navštěvují rádi a stále jich přibývá, za což jsme velmi vděční a děkujeme.

Naše cesta

Leden 2018
První myšlenka o projektu zdravé vyživy.
Květen 2019
Attracts first investor, Herba Beauty Care, and receives $10 million investment
Řijen 2020
V říjnu 2020 jsme spustili náš eshop bodee.cz.
Říjen 2020
Do naší nabídky jsme zařadili náš první dovozové produkty pod načí značkou Natural Colostrum. Jde o doplnky stravy z kravského colostra.

Náš tým

Fotka jednatel Filip Wágner

Filip Wágner

Jednatel

Robert Downey Jr

CEO Founder

Robert Downey Jr

CEO Founder

Robert Downey Jr

CEO Founder

Název boDee

Možná Vás zajímá, jak vznikl název boDee a co to vlastně znamená. Nad názvem a naší značkou, se kterou máme další plány, jsme si lámali zuby několik týdnů. Vše vzniklo z prvotního nápadu použít Ostravský výraz Bo (protože). A jelikož zdravá strava prospívá našemu tělu, napadlo nás anglické slovo body (tělo). Hráli jsme si s tímto slovem, a jakmile jsme y vyměnili za ee, věděli jsme, že naše značka je na světě – boDee – s námi zdravě.

Cesta našeho rozvoje ale nekončí, intenzivně jsme několik měsíců pracovali na novém eshopu, který je zaměřený na zdravou výživu a doplňky stravy. Plánujeme v budoucnu dále rozvíjet náše vlastní dovozové produkty pod naší značkou boDee.

Jsme tady pro Vás, myslíme to upřímně. Hledáme cesty jak Vám usnadnit život, potěšit vás a přinést něco nového a jedinečného. Věříme, že se nám to krůček po krůčku podaří a stanete se našimi stálými příznivci.

Team boDee – s námi zdravě

0

Hlavní Menu